View Single Post
Starý 06-02-2016, 11:49   #2
jozeF
Member

Registrovaný od: Sep 2011
Počiatočné

Citát:
Pôvodne zaslal Pavel Uhrecký Zobraz príspevok
Vážené mestské zastupiteľstvo,

dovoľte mi aby som Vás verejne oslovil a požiadal o naplnenie túžby našich občanov po vlastnom mestskom kultúrnom dome.
Cas plynie rychlo a toto uz nemusi byt tuzba nasich obcanov, ale skor nostalgia. V budove byvaleho klubu ROH sa pokial si dobre pamatam min. 20 rokov nekonala ziadna akcia. To znamena ze generacia do 30 rokov si nemala ako vybudovat vztah k tejto budove a vlastne im to ani nemozme zazlievat. Ked si pozriete cisla na webe mesta vrable, tak je to presne 3013 obyvatelov z 8910. Tie zostavajuce dve tretiny obyvatelov, keby ste sa ich spytal, ci su za odkupenie stareho klubu alebo postavenie noveho, ktoreho sucatstou by mohla byt aj tolko slubovana plavaren, tak urcite zdvihnu ruku za novy kulturny dom. Okrem toho kulturny dom vo Vrabloch nebol nicim vynimocny ako napr. velkostou kulturak v Novej Vsi nad Zitavou, ani to nebol ziadny architektonicky skvost. Tak preco ho vlastne mame kupit?
V zmysle porekadla aj vlk sa nazerie aj ovca zostane cela, by stavbu noveho klubu znovu mohla vyhrat stavebna firma Staves, ktora by vyberove konanie vyhrala najnizsou cenou. Tuto by potom nasledne navysovala dofakturaciou na pozadovanu cenu ako v pripade ineho klubu v primestskej casti. No nie je to krasa…
Ked sme ale pri nostalgii tak ja som za obnoveniei "lahodok u Šlachtovej" Viaze sa k nim mnoho mojich spomienok. Ked sme sa nad ranom vracali z vinicnych akcii tak to bol jediny podnik kde vam naliali pred 10-tou.
Takze pani poslanci aj ked patrim medzi starsiu generaciu, nemyslim ze kupovat klub, ktory naviac nie je nicim vynimocny je dobre riesenie. Dobre riesenie je vybudovat novy modernejsi klub.

Naposledy upravil jozeF : 06-02-2016 o 21:11.
jozeF je offline   Odpovedať s citovaním