View Single Post
Starý 04-09-2019, 15:43   #13
banditMUSCLE
Junior Member

Registrovaný od: Aug 2019
Počiatočné

Citát:
Pôvodne zaslal peter macak Zobraz príspevok
BanditMUSCLE co Vy vlastne od tychto diskusii tu na fore ocakavate?

Temy ktore ste otvorili su zaujimave, ale sposob vasej komunikacie naznacuje ze o skutocne odpovede zaujem nemate (aj ked to takmer v kazdom prispevku vyhlasujete) - Vy uz svoju “odpoved“, svoju pravdu o ktorej ste presvedceny zjavne mate a na akukolvek odpoved ktora do tejto vasej pravdy nezapada reagujete utocne a odmietavo (bez ohladu na fakty ktorymi je podlozena).
O co vam teda vlastne ide? Mne ako nestrannemu pozorovatelovi to pripada tak ze sa tu pod ruskom anonymneho nicku chcete iba “vyventilovat“ na urovni podnikov 4. cenovej skupiny...

Obavam sa ze pristupom ktory ste zvolili dosiahnete iba to ze aj ti zamestnanci MsU ktory maju zaujem tu diskutovat a odpovedat to radsej znechutene vzdaju a uprimne - ani by som sa im necudoval, lebo na ich mieste by som to uz zrejme tiez vyhodnotil ako stratu casu.

PS: ja nie som zamestnancom MsU ani mesta, ani nikoho zo zamestnancov MsU osobne nepoznam.
Gratulujem Vám pán Macák,

presne kvôli takým, ako ste Vy smeruje táto krajina tam, kam smeruje. Nechajte sa kludne oblbovať, to že to robite Vy je Vaša vec, nie moja. Ak Vám stačia tieto omáčky na presvedčenie Vás, je to Vaša vec.
banditMUSCLE je offline   Odpovedať s citovaním