View Single Post
Starý 04-02-2019, 13:58   #7
čokyna
Member

Registrovaný od: Apr 2011
Počiatočné Lukáš,

už asi viem, v čom je problém, ale hrozne komplikovane by sa to vysvetľovalo, ak priamo nepoznáš administrátorské prostredie webygroup (a tiež mi chvíľu trvalo, kým som to aspoň ako tak identifikoval). Problém je ten že odkaz vždy smeruje na modul a ja som obe ponuky zaradil len ako menu (teda nie ako súčasť modulu, ale jeho nadstavbu). Viac nemá význam ...

Aj sa mi zdá, že som si tento nedostatok pri zadávaní odkazov všimol, ale v rýchlosti som si s tým nevedel poradiť (ani teraz neviem, ako z toho v budúcnosti vykľučkujem), tak som to z dôvodu časovej tiesne riešil cestou menšieho odporu a ... nechal som to tak. (Ak v tom chceš vidieť zámer, nech sa páči.) Ako píšem vyššie, pri najbližšej príležitosti sa tomu pokúsim vyhnúť.

Mimochodom, ďakujem za upozornenie na ponuky: v čase, kedy si ich pozeral už mali byť obe v sekcii "história", kam som ich aktuálne presunul (lebo takto to zatiaľ funguje).

Novú ponuku zaregistruješ vždy podľa toho, že v pravej časti stránky sa objaví baner s červeným nápisom "Voľné miesto v samospráve mesta". Podobná ponuka sa zároveň objaví v rýchlom menu (v hlavičke stránky). Ak nenájdeš ikonu, nemusíš hľadať aktuálnu ponuku (takto sme nastavení, čo ale neznamená, že to nemôžeš/te kontrolovať hocikedy - ide skôr o vaše pohodlie).

Prepáč, že tykám, poznáme sa (dúfam, že s tým nemáš problém - ak aj narevanš). A ešte raz ďakujem za pripomienky.

P. S.: Peťo je veľmi aktívny človek a šikovný IT-čkár. Chcel Ti pomôcť ako kolega na fóre, nie ako súčasť oficiálnej štruktúry (pán Peter, ďakujem).

Juraj Čokyna, admin vrable.sk
čokyna je offline   Odpovedať s citovaním