Diskusné fórum mesta Vráble  

Naspäť   Diskusné fórum mesta Vráble > Mesto > Zasadnutia zastupiteľstva

Práca s témou Zobrazenie tém
Starý 22-04-2014, 00:27   #1
Pavel Uhrecký
Senior Member

Registrovaný od: Oct 2010
Thumbs down Hlasovanie poslancov

Určite nie som jediný, ktorý som postrehol, že informácie zverejňované o hlasovaní poslancov nie sú presné. Nie sú presné rsp. úplné v tom, že neposkytuje informáciu v prípade, keď je poslanec oficiálne na zasadnutí MsZ prítomný, ale v čase hlasovania odíde z rokovacej miestnosti. V tabuľke o hlasovaní poslancov sa v tomto prípade objaví šikmá čiarka ktorou sa označuje neprítomnosť na zasadnutí čo ale nie je pravda. Poslanci to praktizujú v prípadoch keď s návrhom na uznesenie nesúhlasia, ale majú na to svoj vlastný dôvod, aby to verejne nedeklarovali (nepriznali) a takýmto spôsobom sa tomu môžu vyhnúť. Keby tento môj názor chcel niekto z poslancov popierať som ochotný verejne tento môj poznatok dokázať a to aj menovite. Neviem ako posúdiť či odsúdiť takéto počínanie poslanca, ale takýto občan tam rozhodne nemá čo sedieť, ktorý svoj názor verejne vlastne zatajuje. Takýto poslanec by mal stratiť mandát zo zákona.
Tento môj príspevok je zároveň upozornenie kompetentných pracovníkov MsÚ, ktorý majú v popise svojej pracovnej činnosti prípravu zasadnutí MsZ a samozrejme aj zverejňovanie povinných informácii medzi ktoré patrí aj hlasovanie poslancov, že zverejňovania označenia v týchto prípadoch nie je pravdivé. Som si vedomí, že je to neriešiteľné, tak ako je absurdné správanie sa takýchto poslancov.
Pavel Uhrecký je offline   Odpovedať s citovaním

Práca s témou
Zobrazenie tém

Pravidlá prispievania
Nemôžeš založiť nové vlákno
Nemôžeš odpovedať
Nemôžeš pridať prílohu
Nemôžeš upravovať tvoje odpovede

BB code is zapnutý
Smajlícizapnutý
[IMG] kód je zapnutý
HTML kód je vypnutý
Prejdi na

Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +2 hodiny. Teraz je 07:08.

Fórum používa : vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2023, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2008-2010 Agroinštitút Nitra š.p..