Diskusné fórum mesta Vráble  

Naspäť   Diskusné fórum mesta Vráble > Mesto > Diskusia o meste Vráble

Odpovedať

Práca s témou Zobrazenie tém
Starý 28-09-2014, 23:07   #1
Pavel Uhrecký
Senior Member

Registrovaný od: Oct 2010
Talking Vinobranie 2014

Dúfam, že ten odpad vyložený v centre mesta vedľa smetných nádob pred sídlom Orange a tiež predajne hračiek priamo oproti budovy radnice, ale i ďalšie preplnené smetné nádoby z ktorých sa sypal odpad na Hlavnej ulici nášho mesta v sobotu a v nedeľu nemal byť súčasťou dekóru osláv vinobrania.
A tiež to nie je ani vstup do volebnej kampane všetkých, ktorí znovu kandidujú v decembrových voľbách do našej samosprávy ???
Budem rád, keď si to aspoň niekto z nich všimol a ozve sa.

P.S. Zajtra pripojím obrázky.

Naposledy upravil Pavel Uhrecký : 28-09-2014 o 23:56.
Pavel Uhrecký je offline   Odpovedať s citovaním
Starý 28-09-2014, 23:35   #2
jvarga65
Junior Member

Registrovaný od: Sep 2014
Počiatočné

Milý pán občan znalý !

Ja si myslím že už celkom je toho planého vypisovania dosť, že? ....
Sústavne tu navodzujete tu stav, ako by mali byť zo strany mestských úradníkov porušované nejaké normy legislatívneho charakteru, pričom toto údajné porušovanie nielenže nenahlásite príslušným orgánom (či už správneho alebo trestnoprávneho charakteru), čo by mala byť Vaša občianska povinnosť, ale, typicky deštruktívne, ani náznakom nešpecifikujete, aké by malo byť riešenie pre Vás údajne závadného stavu. Nepostrehol som, že by ste kandidovali ani len za poslanca, nieto ešte na inú funkciu, ktorá by mohla aktívne ovplyvniť dianie okolo seba. Týmto teda nemôžete v žiadnom prípade pomôcť konštruktívne veci, ba, naopak, sústavne zahlcujete diskusiu jalovými a nič neriešiacimi príspevkami (viz. český termín "plkanie"). Skúste si pozrieť tiež aj nasledovné dve definície, možno Vám budú do budúcna nápomocné utiahnuť ručnú brzdu ....

http://cs.wikipedia.org/wiki/Wikipedie:Kverulant
http://cs.wikipedia.org/wiki/Grafomanie
jvarga65 je offline   Odpovedať s citovaním
Starý 29-09-2014, 00:36   #3
Pavel Uhrecký
Senior Member

Počiatočné

Ďakujem za poučenia. Teším sa na vaše ďalšie kritické a hlavne kompetentné "postrehy" k mojim príspevkom. No bol by som rád keby ste si ich znovu a trochu dôslednejšie aj prečítal a skúsil mi aspoň v jednom prípade ozrejmiť, kedy som necitoval konkrétne VZN či zákon a v ktorých príspevkoch som nenavrhoval riešenie. Budem rád keď budete konkrétny. Prepáčte prosím ale zrejme vám uniklo niekoľko faktov o.i. hlavne na čo a za akým účelom toto fórum vzniklo. A možno by ste si mohol aj zistiť, kde som bol, keď sa v našom meste budovala základná infraštruktúra a vďaka čomu je v dnes v našom meste a vôbec v regióne dostatok pitnej vody. Ďakujem a prajem pekný neskorý večer.
Starý 29-09-2014, 11:13   #4
peterM
Senior Member

Registrovaný od: Mar 2010
Lokalita: vrable
Počiatočné

Tie krabice okolo koša pred Orange bolo čo? To podnikatelia v okolí nemajú svoju smetnú nádobu, že to muselo skončiť na ulici?
peterM je offline   Odpovedať s citovaním
Starý 29-09-2014, 22:11   #5
Pavel Uhrecký
Senior Member

Počiatočné

Takto to vyzeralo v centre nášho mesta na slávnosti vinobrania.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	28092014258.jpg
Views:	494
Size:	15.9 KB
ID:	77  Click image for larger version

Name:	28092014259.jpg
Views:	441
Size:	9.3 KB
ID:	78  Click image for larger version

Name:	28092014261.jpg
Views:	411
Size:	10.5 KB
ID:	79  
Starý 01-10-2014, 23:26   #6
Pavel Uhrecký
Senior Member

Počiatočné

Na tom istom mieste pred Orange v pondelok 29. 9. večer aj 110 l smetná nádoba ??? !!!
Myslím, že to komentár nepotrebuje a tiež som presvedčený, že to nie je ani provokácia. Je to výsledok mnohoročného populizmu miestnych predstaviteľov samosprávy, ktorý nie sú schopní pôsobiť na porušovateľov VZN represívne. To je prípad poškodených smetných nádob v meste či iných škôd spôsobených vandalmi ktorých nikdy nikto neprichytí. Ale načo je potom mestu Mestská polícia ??? Na pokuty na Krátkej ulici motoristom, alebo tým čo nemajú kde zaparkovať na sídlisku a stoja na "mestskej zeleni"? Je výška odmeny ktorú schvaľujú poslanci primátorovi adekvátna za to ako riadi Mestskú políciu?
Páni, poslanci ktorí kandidujete na post primátora v decembrových voľbách a samozrejme aj pán primátor takto si predstavujete poriadok v našom meste ??? Pokiaľ vám takýto image mesta nevadí prosím zrušte aspoň niektoré VZN hlavne o poriadku a čistote mesta, pretože ho ignorujete.
Ďakujem vám za vaše pozornosť. Neočakávam, vaše pochopenie, a už vôbec, nie nejaké konkrétne kroky k náprave, mohlo by to odradiť mnohých vašich potenciálnych voličov. O poriadku všetci len hovoríme, ale je podstatne menej tých ktorí si ho úprimne želajú a ešte menej je tých čo sú ochotní preto aj niečo konkrétne urobiť a hlavne byť či ísť príkladom. Dúfam, že sa všetci na voľby tešíte tak ako ja ??? !!!
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	29092014264.jpg
Views:	368
Size:	7.3 KB
ID:	81  

Naposledy upravil Pavel Uhrecký : 01-10-2014 o 23:29.
Starý 02-10-2014, 10:23   #7
Marian Libiak
Senior Member

Počiatočné

Vážený pán Uhrecký,

jeden z hlavných dôvodov, pre ktorý som sa rozhodol kandidovať na funkciu primátora je poriadok, resp. neporiadok v našom meste.

S úctou

Marian Libiak
Marian Libiak je offline   Odpovedať s citovaním
Starý 03-10-2014, 10:33   #8
peterM
Senior Member

Lokalita: vrable
Počiatočné

Na tých krabiciach bola aj adresa majiteľa, tak pozdravujem predajňu MICHAEL-textil, Hlavná 165
peterM je offline   Odpovedať s citovaním
Starý 06-10-2014, 00:21   #9
Pavel Uhrecký
Senior Member

Počiatočné

Citát:
Pôvodne zaslal Marian Libiak Zobraz príspevok
Vážený pán Uhrecký,

jeden z hlavných dôvodov, pre ktorý som sa rozhodol kandidovať na funkciu primátora je poriadok, resp. neporiadok v našom meste.

S úctou

Marian Libiak
Vážený pán poslanec,

bol by som rád keby ste uviedol aké konkrétne boli vaše návrhy oko poslanca MsZ pre zlepšenie poriadku či čistoty v našom meste počas volebného obdobia ? Pri predkladaní polročnej správy o činnosti MsP ste vyslovil nejaké zásadné pripomienky k jej práci ? Ste spokojný s ich prácou ? Čo by ste v ich činnosti určite zmenil ako ich priamy nadradený v prípade, že budete zvolený? Ďakujem za vašu odpoveď.
Starý 06-10-2014, 09:38   #10
Marian Libiak
Senior Member

Počiatočné

Pali,

nedávno si mi odporučil, aby som na Teba nereagoval. Poslúchnem Ťa, nebudem... :-)
Náčelník mestskej polície, aj niektorí jej členovia vedia, že to nebolo raz, ani dva razy, čo som s nimi komunikoval ohľadne poriadku, parkovania a podobných "drobností".
Nikdy mi nebol a ani nebude ľahostajný neporiadok, ktorý robíme v meste my občania, žiaľ.
Množstvo vecí mám zdokumentovaných. Aj dnes ráno som si urobil fotku "pozdravu", ktorý nám pri bráne nebohých svokrovcov zanechal nejaký veľký pes.
Majiteľovi aspoň touto cestou "ďakujem"...
Marian Libiak je offline   Odpovedať s citovaním
Odpovedať

Práca s témou
Zobrazenie tém

Pravidlá prispievania
Nemôžeš založiť nové vlákno
Nemôžeš odpovedať
Nemôžeš pridať prílohu
Nemôžeš upravovať tvoje odpovede

BB code is zapnutý
Smajlícizapnutý
[IMG] kód je zapnutý
HTML kód je vypnutý
Prejdi na

Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +2 hodiny. Teraz je 23:27.

Fórum používa : vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2008-2010 Agroinštitút Nitra š.p..