Diskusné fórum mesta Vráble  

Naspäť   Diskusné fórum mesta Vráble > Mesto > Doprava

Odpovedať

Práca s témou Zobrazenie tém
Starý 18-06-2018, 10:09   #1
milan
Junior Member

Registrovaný od: Jun 2016
Počiatočné Parkovanie pred garážami

Dobrý deň
Pred garážami na sídlisku Lúky neďaleko kotolne nám sústavne blokujú autá pri vjazde alebo výjazde z garáže.Ani po písomných upomienkach
sa situácia nezlepšila a navyše tam už aj odstavuju dodávky.Za garáž som zaplatil nemalé peniaze , tak by som bol rád aby som nemusel používať všelijaké manévre pri parkovaní do svojej garáže.Preto som si aj vlastne tú garáž kupil aby som mal kde zaparkovať .
Dá mi niekto na tento problém odpoveď
Ďakujem
milan je offline   Odpovedať s citovaním
Starý 17-07-2018, 15:29   #2
Viktor Németh, MsÚ Vráble
Member

Registrovaný od: Jul 2018
Počiatočné Parkovanie pred garážami - odpoveď

Dobrý deň,

na základe množiacich sa podnetov na situáciu pri garážach na Sídlisku Lúky v blízkosti biomasovej kotolne sa dňa 17. júla 2018 uskutočnila obhliadka priestoru, ktorej sa zúčastnili prizvané kompetentné osoby s niekoľkými majiteľmi garáží. Na stretnutí sa prediskutovali všetky zákonné riešenia, ktoré prichádzali v úvahu pri vyriešení tohto problému. Vzhľadom k tomu, že ide o dlhodobý problém s nedisciplinovaným parkovaním, ktoré spôsobuje komplikácie pri vjazde a výjazde majiteľom garáží, dospelo sa k dohode, že na zúžený priestor budú v blízkej dobe osadené mechanické prekážky, ktoré zabránia parkovaniu na vymedzenom úseku. Okrem toho sa obmedzí prejazd pred garážami pri výjazde z garážového areálu. V prípade, že majitelia vozidiel nebudú rešpektovať tieto zábrany, je nutné obrátiť sa na mestskú políciu, ktorá bude riešiť nezodpovedných majiteľov vozidiel udeľovaním pokuty na základe § 25 ods. 1 písm. u) zákona č. 8/2009 o cestnej premávke.

Odpoveď vypracoval: Mgr. Richard Galambiovský, referent dopravy a cestného hospodárstva MsÚ Vráble
Viktor Németh, MsÚ Vráble je offline   Odpovedať s citovaním
Odpovedať

Práca s témou
Zobrazenie tém

Pravidlá prispievania
Nemôžeš založiť nové vlákno
Nemôžeš odpovedať
Nemôžeš pridať prílohu
Nemôžeš upravovať tvoje odpovede

BB code is zapnutý
Smajlícizapnutý
[IMG] kód je zapnutý
HTML kód je vypnutý
Prejdi na

Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +2 hodiny. Teraz je 22:33.

Fórum používa : vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2008-2010 Agroinštitút Nitra š.p..