Diskusné fórum mesta Vráble  

Naspäť   Diskusné fórum mesta Vráble > Mesto > Doprava

Odpovedať

Práca s témou Zobrazenie tém
Starý 14-03-2013, 18:26   #1
jozok
Member

Registrovaný od: Nov 2011
Počiatočné dopravná situácia a parkovanie

Zdravím. Zaujímalo by ma kedy a ako sa začne riešiť dopravná situácia a parkovanie v meste ( keďže každý vie, že terajšia situácia je nevyhovujúca)? Či sú už nejaké konkrétne návrhy, či môžu prispieť aj občania nejakým návrhom, alebo ako to celé vlastne vyzerá? Či aj naša MsP ( niekedy taxi služba) pokutuje a bude pokutovať aj auta stojace na zelených plochách, alebo budú benevolentný?? Pekný deň
jozok je offline   Odpovedať s citovaním
Starý 12-05-2013, 16:11   #2
paladin
Junior Member

Registrovaný od: Oct 2010
Počiatočné

Parkovanie u nás oproti Zl.Moravciam alebo aj Nitre, je zatiaľ "v rámci SK normy". Lenže keď na sídlisku nenájdete miesto na zaparkovanie po beznádejnom krúžení, kam odparkuje človek ? Jedine na chodník (chrapúň) alebo na nejakú nespevnenú plochu, ako pôda so zvyškom zelene. Auto potrebujem, dane, poplatky, pokuty platím, nemám kde parkovať ... A kopec iných podobností v tomto Slovakistane.
Toto by si mala všimnúť MsP:
Rozvoz pizze z Pizza pubu parkuje pred bránom do bývalej dets.polikliniky na Levickej. Nie je tam chodník ale príjazdová cesta do areálu. Niekedy priestor na prechod minimálny.
Priestor na inak dosť širokom chodníku pred Pizza Pubom. Donedávna tam takmer denne niekoľko hodín stálo nákl. auto už z neviem akej stavebnej firmy, priestor pre chodcov 0,5m. Bežne tam stoja zásobovacie autá - dodávky aj nákladné. Stoja plne na chodníku, priestor pre chodcov 0,5m Ja ísť s kočíkom a neviem prejsť odtrhnem mu spätné zrkadlo.
paladin je offline   Odpovedať s citovaním
Starý 10-07-2013, 18:50   #3
paladin
Junior Member

Registrovaný od: Oct 2010
Počiatočné

Aj takto sa dá ...
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	2013-06-06 11.40.55.jpg
Views:	422
Size:	20.6 KB
ID:	63  
paladin je offline   Odpovedať s citovaním
Starý 05-02-2014, 10:09   #4
JakubF
Junior Member

Registrovaný od: Oct 2011
Počiatočné Nepojazdné vozidlá na sídl. Lúky

Dobrý deň,

pôvodne som chcel vytvoriť novú tému s príspevkom, ale môj podnet súvisí s parkovaním, takže ho adresujem sem.
Chcem sa opýtať, môže mesto, prípadne mestská polícia nariadiť odtiahnutie vozidiel, ktoré sú dlhodobo nepojazdné a zaberajú parkovacie miesta na naozaj vyťaženom parkovisku?
Konkrétne sa jedná o dve vozidlá, parkujúce na parkovisku medzi bytovkami 1117 a 1119 na sídlisku Lúky. Autá stoja v tejto polohe minimálne rok, sú znečistené, s prázdnymi pneumatikami, navyše parkujú vedľa seba vo vziadlenosti zhruba jedného metra, čím zaberajú značnú plochu parkoviska.

Ďakujem
Click image for larger version

Name:	image.jpg
Views:	406
Size:	13.5 KB
ID:	74
JakubF je offline   Odpovedať s citovaním
Starý 15-02-2014, 15:59   #5
siska
Senior Member

Registrovaný od: Feb 2011
Počiatočné Parkovisko Luky1230

Dobry den.
Otazka sa tyka terminu dokoncenia tejto investicnej akcie,termin dokoncenia som v ozname nevidel.
Ak som ho prehliadol ospravedlnujem sa.
siska je offline   Odpovedať s citovaním
Starý 21-02-2014, 14:00   #6
Marián Trubíni
Junior Member

Registrovaný od: Sep 2010
Počiatočné Nepojazdné vozidlá na s. Lúky 1117

Mestská polícia vyzve majiteľov vozidiel na odstránenie nakoľko vozidlá splňajú znaky starých vozidiel (neplatné STK, spustené pneumatiky).A by majiteľ vozidla nebol známy je mesto Vráble ako správca oprávnené takéto vozidlo odstrániť.
Ďakujem za podnet.

Marián TRUBÍNI
náč. MsP Vráble
Marián Trubíni je offline   Odpovedať s citovaním
Odpovedať

Práca s témou
Zobrazenie tém

Pravidlá prispievania
Nemôžeš založiť nové vlákno
Nemôžeš odpovedať
Nemôžeš pridať prílohu
Nemôžeš upravovať tvoje odpovede

BB code is zapnutý
Smajlícizapnutý
[IMG] kód je zapnutý
HTML kód je vypnutý
Prejdi na

Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +2 hodiny. Teraz je 22:40.

Fórum používa : vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2008-2010 Agroinštitút Nitra š.p..