Diskusné fórum mesta Vráble  

Naspäť   Diskusné fórum mesta Vráble > Mesto > Činnosť MsÚ

Odpovedať

Práca s témou Zobrazenie tém
Starý 18-03-2016, 00:29   #1
Pavel Uhrecký
Senior Member

Registrovaný od: Oct 2010
Počiatočné Mesto porušuje ústavné právo občana

Žiadam, aby Mesto Vráble upravilo tlačivo "Žiadosť o výrub drevín vo verejnej zeleni na území mesta Vráble" tým spôsobom, že odstráni z tlačiva časť Stanovisko dotknutých vlastníkov (nájomcov) bytov.
Táto požiadavka je nad rámec zákona NR SR č. 543/2002 Z.z. ako i vyhlášky MŽP SR č. 24/2003 Z.z. Keďže ochrana prírody a krajiny je prenesený výkon štátnej správy na obec, platí čl.2 ods.2 Ústavy SR cit. Štátne orgány môžu konať iba na základe ústavy,v jej medziach a v rozsahu a spôsobom,ktorý ustanoví zákon.
Okrem toho je absurdné, aby o tom, či konáre stromu zasadeného neodborne v tesnej blízkosti budovy môžu poškodzovať moje okno, prípadne sú príčinou, toho že mám v byte celý deň tmu, rsp. mám alergiu a strom je alergén, rozhodovali hlasovaním ostatní vlastníci bytov vo vchode,ktorí tento problém nemajú. To nie je otázka demokracie, ale ochrana jednotlivca jeho majetku alebo dokonca zdravia. V prípade, že sa tak nestane podám podnet na prokuratúru. Ďakovať nebudem,čakám ospravedlnenie.
Pavel Uhrecký je offline   Odpovedať s citovaním
Starý 16-09-2017, 00:58   #2
Pavel Uhrecký
Senior Member

Registrovaný od: Oct 2010
Počiatočné

Žiadam kompetentnú osobu MsÚ a tiež Hlavného kontrolóra mesta o kvalifikovanú odpoveď.
Pavel Uhrecký je offline   Odpovedať s citovaním
Odpovedať

Práca s témou
Zobrazenie tém

Pravidlá prispievania
Nemôžeš založiť nové vlákno
Nemôžeš odpovedať
Nemôžeš pridať prílohu
Nemôžeš upravovať tvoje odpovede

BB code is zapnutý
Smajlícizapnutý
[IMG] kód je zapnutý
HTML kód je vypnutý
Prejdi na

Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +2 hodiny. Teraz je 21:57.

Fórum používa : vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2008-2010 Agroinštitút Nitra š.p..