Diskusné fórum mesta Vráble  

Naspäť   Diskusné fórum mesta Vráble > Mesto > Diskusia o meste Vráble

Odpovedať

Práca s témou Zobrazenie tém
Starý 06-11-2012, 15:06   #1
ALMAZIA
Guest

Exclamation Nitriansky vínny festival

Dobrý deň, 9.10.novemba 2012 sa uskutoční dosť rozsiahla akcia, ktorá pritiahne turizmus aj do Vrábel. Chcem sa spýtať, či by si táto akcia nezaslúžila trošku propagácie od mesta aspoň na stránke ani rozhlas by neuškodil ?
http://www.nvf.sk/
  Odpovedať s citovaním
Starý 06-11-2012, 21:46   #2
Marian Libiak
Senior Member

Registrovaný od: Mar 2010
Počiatočné Iste, je to krásna akcia

ale zamestnaci mesta asi nemajú záujem ju propagovať... Prečo??? Viem, ale nepoviem...
Toto malo byť propagované vo všetkých mestských médiách...
Marian Libiak je offline   Odpovedať s citovaním
Starý 07-11-2012, 00:58   #3
čokyna
Member

Registrovaný od: Apr 2011
Počiatočné Zasa sú raz na vine zamestnanci mesta ...

... alebo inak: priatelia, obyvatelia mesta, občania a občianky, ak si nemáte do koho kopnúť, beztrestne tak môžete urobiť na mestskom úrade v budove na Hlavnej ulici č. 1221, kde v úradných hodinách nájdete tých, ktorí môžu za každú vašu traumu ... To po prvé.

Po druhé: ťažko možno propagovať niečo, o čom nemáme informácie. Pri prezeraní stránok podujatia som síce našiel naše vinice a vinohradníkov, našiel som erb nášho mesta, našiel som aj časy odchodu autobusov do Vrábľov ... čo som však nenašiel bolo, kto to u nás vo Vrábľoch vlastne organizuje! Vzhľadom na uverejnené fotografie mi dovoľte predpokladať, že do veci sú zaangažované naše združenia vinohradníkov. Tie teda, dovoľte mi smelú myšlienku, by o veci mali vedieť najviac, a - AK BY MALI ZÁUJEM - mali o nej dať vedieť. Priznávam, podľahol som "trocha" (pre)tlaku poslanca Libiaka (sorry, nechápem do koho vlastne kopeš?), venoval som podujatiu polhodinku štúdia (čo by zainteresovaní spravili "bezbolestne") a oznam som uverejnil. Len si nie som celkom istý, či som neurobil niečo ako iniciatívny blbec, či chlapi vôbec mali záujem, aby sa o tejto akcii u nás vedelo, keďže, nech čítam, ako čítam, podujatie je určené "milovníkom kvalitného vína z mesta pod Zoborom" ... Mrzí ma, že som sa dostal do tejto situácie, podobne, ako ma mrzí, že niektorí naši poslanci (nie si jediný, Marián), napriek rokom pôsobenia vo verejných funkciách nevedia, "kde je sever" (pritom na to stačí obyčajný sedliacky rozum). Toto bol klasický prípad plaču pri nesprávnom hrobe. To teda po druhé.

Po tretie: nerád by som týmto typickým vrábeľským diskusným dialógom posledných rokov, do ktorého som sa znova nechal vtiahnuť (mňa je ľahké vyprovokovať), zdehonestoval dobrú myšlienku (je mi jedno, ak niekto chce pošpiniť dobrú vec, nech tak robí - ja jej chcem pomôcť - bez zbytočných kecov). Je mi ľúto, že sa o propagáciu (znova) nepostarali tí, ktorým to prináležalo a dúfam, že som uverejnením oznamu akcii neuškodil. Ďakujem, Almázia (a nabudúce prosím o priame oslovenie, lebo, vzhľadom na pracovné povinnosti, na fórum chodievam skôr nepravidelne - aj teraz som tu bol v podstate náhodou ...)
čokyna je offline   Odpovedať s citovaním
Starý 07-11-2012, 10:39   #4
ALMAZIA
Guest

Počiatočné Mier a lásku

vašim srdciam.
Vážený, prosím Vás, veď sa denno denne stretávate , komunikujte spolu... Mojim zámerom nebolo zasiať zrnko hnevu. Chcela som iba podotknúť , že sa niečo deje ... To , že o akcii mesto nevie je problém organizátora (NITRAVIN, Mojmírovce), ktorý mal zabezpečiť organizovanie a PROPAGÁCIU Projektu v oblasti Nitrianskeho kraja pre verejnosť za účelom oboznámenia verejnosti s "kultúrou vína" v jeho prírodnom prostredí, v spolupráci vinárov a prezentovaní ich výrobkov. Bohu žiaľ, niekde sa stala chyba a prepáčte, vtiahli nás do tejto mašinérie, tak sa o tú propagáciu zaujímam, keďže sme jej súčasťou.
Pán Čokyna, my nie sme členovia žiadnej neziskovej organizácie-združenia, i keď sme združenie - Čajkovič WINERY -ale sami za seba , aj to iba kvôli účtovníctvu, keďže sme manželia v bezpodielovom vlastníctve.
Ďakujem za vyvesenie oznamu a nehnevajte sa na nás. Je to verejná akcia pre každého !!! Nemusíte sa obávať, že ste bol príliš iniciatívny. Dúfam, že takýchto iniciatívnych zamestnancov sa nájde viac !!

Prajem málo adrenalínu a viac komunikácie

Čajkovičová Dagmar
  Odpovedať s citovaním
Starý 07-11-2012, 10:44   #5
Ing. Soňa Červená, prednostka MsÚ Vráble
Junior Member

Registrovaný od: Oct 2011
Počiatočné

Citát:
Pôvodne zaslal ALMAZIA Zobraz príspevok
Dobrý deň, 9.10.novemba 2012 sa uskutoční dosť rozsiahla akcia, ktorá pritiahne turizmus aj do Vrábel. Chcem sa spýtať, či by si táto akcia nezaslúžila trošku propagácie od mesta aspoň na stránke ani rozhlas by neuškodil ?
http://www.nvf.sk/
Pekný deň,

nečakali sme na uvedený príspevok. Z vlastnej iniciatívy som ja osobne kontaktovala zástupcov združenia vinohradníkov (keďže som sa z iných zdrojov dozvedela o organizovaní uvedenej akcie) s ponukou propagácie. Podľa ich vyjadrenia im postačuje propagácia ktorá bola nastavená zo strany organizátorov podujatia. Uvedené stanovisko potvrdil tiež predseda združenia vinohradníkov vedúcej oddelenia SVŠKaŠ.

i napriek tomu ďakujem za upozornenie a prajem organizátorom úspešný priebeh podujatia
Ing. Soňa Červená, prednostka MsÚ Vráble je offline   Odpovedať s citovaním
Starý 07-11-2012, 11:19   #6
čokyna
Member

Registrovaný od: Apr 2011
Počiatočné Pani Čajkovičová,

mojou reakciou na Váš príspevok neboli slová (môj diskusný príspevok vôbec nereagoval na Vás), ale konkrétny čin: uverejnenie oznamu. Ak si myslíte, že ste zasiali nejaké zrnko negatívnych emócií, vôbec sa tým netrápte - nikto (ani ja) Vás z ničoho takého neobviňuje (haha, že to zoberiete na seba, ma ani nenapadlo!). Pokiaľ boli mojou reakciou na Vás slová, tak len to poďakovanie na záver ...

Nech sa Vám dobre darí (aj na spomínanom podujatí propagujúcom aj naše mesto)
čokyna je offline   Odpovedať s citovaním
Starý 07-11-2012, 11:23   #7
ALMAZIA
Guest

Počiatočné

Citát:
Pôvodne zaslal čokyna Zobraz príspevok
mojou reakciou na Váš príspevok neboli slová (môj diskusný príspevok vôbec nereagoval na Vás), ale konkrétny čin: uverejnenie oznamu. Ak si myslíte, že ste zasiali nejaké zrnko negatívnych emócií, vôbec sa tým netrápte - nikto (ani ja) Vás z ničoho takého neobviňuje (haha, že to zoberiete na seba, ma ani nenapadlo!). Pokiaľ boli mojou reakciou na Vás slová, tak len to poďakovanie na záver ...

Nech sa Vám dobre darí (aj na spomínanom podujatí propagujúcom aj naše mesto)
Ďakujeme
  Odpovedať s citovaním
Starý 07-11-2012, 17:12   #8
ALMAZIA
Guest

Počiatočné

Citát:
Pôvodne zaslal Ing. Soňa Červená, prednostka MsÚ Vráble Zobraz príspevok
Pekný deň,

nečakali sme na uvedený príspevok. Z vlastnej iniciatívy som ja osobne kontaktovala zástupcov združenia vinohradníkov (keďže som sa z iných zdrojov dozvedela o organizovaní uvedenej akcie) s ponukou propagácie. Podľa ich vyjadrenia im postačuje propagácia ktorá bola nastavená zo strany organizátorov podujatia. Uvedené stanovisko potvrdil tiež predseda združenia vinohradníkov vedúcej oddelenia SVŠKaŠ.

i napriek tomu ďakujem za upozornenie a prajem organizátorom úspešný priebeh podujatia
Takto som sa už dlho nezasmiala ďakujem za dobrú náladu... a v neposlednom rade, dúfam , že akcia bude úspešná
  Odpovedať s citovaním
Starý 14-11-2012, 01:24   #9
Pavel Uhrecký
Senior Member

Registrovaný od: Oct 2010
Počiatočné Absencia odpovede...

K tejto podľa mňa zaujímavej diskusii, mi chýba to najdôležitejšie. A to je príspevok, alebo odpoveď zástupcov tých, ktorým je hlavne táto téma venovaná, koho sa najviac týka, Vinohradníckeho združenia.
Myslím, že čiastočne potvrdzuje nedávnu moju úvahu o celkovom súčasnom stave aktivít občianskych združení v našom meste, ktoré sú podporované z našich daní t.j. dostavujú príspevky na svoju činnosť od mesta. Samozrejme,že sa to netýka všetkých, ale možno väčšiny. Určite sa k analýze k ich činnosti v ďalších príspevkoch vrátim.
Pavel Uhrecký je offline   Odpovedať s citovaním
Odpovedať

Práca s témou
Zobrazenie tém

Pravidlá prispievania
Nemôžeš založiť nové vlákno
Nemôžeš odpovedať
Nemôžeš pridať prílohu
Nemôžeš upravovať tvoje odpovede

BB code is zapnutý
Smajlícizapnutý
[IMG] kód je zapnutý
HTML kód je vypnutý
Prejdi na

Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +2 hodiny. Teraz je 04:05.

Fórum používa : vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2008-2010 Agroinštitút Nitra š.p..