Diskusné fórum mesta Vráble  

Naspäť   Diskusné fórum mesta Vráble > Mesto > Diskusia o meste Vráble

Odpovedať

Práca s témou Zobrazenie tém
Starý 09-04-2013, 12:47   #1
Pavel Uhrecký
Senior Member

Registrovaný od: Oct 2010
Talking NÁhoda ?!

-Príspevok pre Občianske združenie FC Spartak pre tento rok je 86 660-EUR
(len tak mimochodom ,v registri OZ MV SR je registrovaný ešte jeden FC Vráble a v uvedenej čiastke nie sú zahrnuté údaje na správu a údržbu štadióna)
-Príspevok na Občianske združenie Požitavská futbalová akadémia FC ViOn je 50 000- EUR
(len tak mimochodom sponzorom okrem zakladateľa majiteľa stavebnej fi.ViOn, a.s. by malo byť aj mesto Zl. Moravce no márne by ste v rozpočte mesta hľadali čo len cent pre toto združenie )
-V súťaži mládežníckeho futbalu ktorá prebieha v rámci Futbalovej akadémie je 8 mužstiev z toho je len jedno z nášho mesta.
-Stavebná fi. ViOn, a.s. so sídlom Zl. Moravciach je v súčasnej dobe v našom meste takmer
výlučným dodávateľom stavebných prác na ktorých sa finančne podieľa,alebo podieľalo aj naše mesto,napr:Stavebné úpravy Rímskokatolíckeho kostola, Výstavba bytov na Sídl. Žitava (predaj
pozemkov) a momentálne je tiež v jej réžii stavba Modernizácia zdravotného strediska.
-Stavebná fi.ViOn, a.s. je zároveň majiteľom FC VION Zlaté Moravce ,ktorý je na 7 mieste Corgoň ligy.
Môj osobný názor je, že mesto výškou finančnej čiastky významne preferuje jeden druh športu, čím brzdí rozvoj iných športov v meste.Okrem toho vôbec nevytvára podmienky pre športovanie čo najväčšieho počtu občanov (kúpalisko, zimný štadión), ale zato sa významne podieľa pri výchove talentov - budúcich profesionálov aj súkromného FC VION. Dúfam, že netreba ísť do detailov, aký profit a kto profituje z našich daní. Predpokladám, že sledujete tlač a všetko čo sa deje v špičkovom športe a hlavne v tom "najmasovejšom" vo futbale. Nech mi prepáčia všetci ktorí si myslia, že to "ustrážia", ale sú naivní. Futbal som tiež hrával a dokonca krátko aj vo Vrábľoch, tiež som bol členom predsedníctva hneď po vzniku FC Vráble v roku 1992.

Naposledy upravil Pavel Uhrecký : 09-04-2013 o 13:01.
Pavel Uhrecký je offline   Odpovedať s citovaním
Odpovedať

Práca s témou
Zobrazenie tém

Pravidlá prispievania
Nemôžeš založiť nové vlákno
Nemôžeš odpovedať
Nemôžeš pridať prílohu
Nemôžeš upravovať tvoje odpovede

BB code is zapnutý
Smajlícizapnutý
[IMG] kód je zapnutý
HTML kód je vypnutý
Prejdi na

Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +2 hodiny. Teraz je 12:02.

Fórum používa : vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2023, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2008-2010 Agroinštitút Nitra š.p..